filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Amanda Seyfried powiedziała NIE dla roli w 'Strażnikach Galaktyki' 0

Choć Amanda Seyfried miała okazję odegrać główną rolę w uniwersum Marvela, postanowiła nie przyjmować tej oferty. Aktorka początkowo nie przyznała się do tego w mediach, lecz aktualnie wiadomym jest, że zaproponowano jej rolę Gamory w Strażnikach Galaktyki, zanim ostatecznie przypadła ona Zoe Saldanie. Choć bez wątpienia byłaby to na prawdę ogromna szansa, Seyfried nie żałuje, że przepuściła okazję bycia częścią jednej z największych franczyz na świecie.

Można śmiało powiedzieć, że ścieżka kariery Amandy Seyfried mogłaby wyglądać zupełnie inaczej, gdyby zaakceptowała tę rolę, lecz z drugiej strony aktorka nie wydaję się cierpieć na brak zainteresowania. Seyfried od czasu odrzucenia propozycji od MCU, zagrała w takich filmach jak Ted 2, Mamma Mia! Here We Go Again, a także we współczesnej odsłonie Twin Peaks.

Aktorka ujawniła tę informację podczas ostatniego wywiadu dla MTV, promującego nowy film pt. Sztuka ścigania się w deszczu, który trafił do amerykańskich kin 7 sierpnia. Nie mogło obejść się bez poruszenia tematu serii o superbohaterach. Biorąc pod uwagę ich popularność trudno się dziwić, że dziennikarze nie dają gwieździe świętego spokoju.

Odrzuciłam jedną rolę i od tamtej pory nie oddzwonili. To był wielki projekt, ale nie żałuję, ponieważ nie chciałam być zielona przez sześć miesięcy każdego roku. Marvel Studios opowiada piękne historie o superbohaterach, na punkcie których aktualnie ma obsesje moja córka i część mnie może jest z tego powodu troszkę smutna. Druga część natomiast twierdzi "ciesz się i żyj swoim życiem", a nie wydaje mi się, żeby ta rola uszczęśliwiła mnie pod jakimkolwiek względem.

powiedziała

Podczas gdy wiele gwiazd w Hollywood z pewnością brałoby garściami takie oferty, zrozumiałe jest, dlaczego ktoś może również dostrzegać drugą stronę medalu. Bycie częścią MCU to ogromne zobowiązanie. Gwiazdy muszą podpisywać bardzo długie umowy, poza sezonem zdjęciowym odbywają masowe tournee prasowe i biorą udział w setkach eventów promujących wydarzenia kinowe. To ciężki orzech do zgryzienia.

Jak już zostało wspomniane wcześniej Amanda Seyfried pojawi się w filmie Sztuka ścigania się w deszczu, który na ekrany polskich kin trafi 6 września!

Źrodło: movieweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…