Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jason Bourne doczekał się spin-offu - zwiastun serialu 'Treadstone' 0

USA Network zaprezentowało oficjalny zwiastun serialu Treadstone, który jest spin-offem serii o przygodach Jasona Bourne’a. Zapowiedź znajdziecie w dalszej części artykułu. Zachęcamy do oglądania i komentowania.

Treadstone to serial, który skupi się na opowiedzeniu historii powstania i działania tajnego programu wymyślonego przez CIA. Operacja miała za zadanie wykorzystywać protokół modyfikacji zachowania, aby zamienić swoich agentów w niemal niemożliwych do powstrzymania nadludzkich zabójców. Jason Bourne, czyli główny bohater znakomitej serii filmów akcji, był "produktem" wspomnianej operacji. W serialu poznamy ich specjalnie wyszkolonych agentów, którzy zostają "obudzeni" i otrzymują śmiertelnie groźne misje do wykonania.

W rolach głównych występują Jeremy Irvine, który wciela się w J. Randolpha Bentleya, szpiega CIA wysłanego do wyeliminowania kluczowego celu oraz Brian J. Smith – on z kolei zagra postać o imieniu Doug McKenn, pracownika platformy wiertniczej, którego życie zmienia się w momencie wyjścia na jaw wielu tajemnic.

Poza tym w obsadzie aktorskiej serialu są także Omar Metwally, Tracy Ifeachor, Han Hyo Joo, Gabrielle Scharnitzky, Emilia Schüle oraz Michelle Forbes.

Producentem wykonawczym oraz scenarzystą serii jest Tim Kring, twórca kultowych Herosów. Odcinek pilotowy został nakręcony przez Ramina Bahraniego.

Źrodło: Coming Soon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…