Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Warner Bros. Pictures szuka reżysera filmu 'Batgirl' 0

Warner Bros. Pictures liczy na sukcesy filmów o kobiecych bohaterkach. Przed nami dwie wielkie premiery – Wonder Woman 1984 oraz Birds of Prey – a w planach włodarzy wytwórni jest już kolejne widowisko o znanej superbohaterce. Mowa o Batgirl.

Na temat tego filmu mówi się od bardzo dawna. Swego czasu zatrudniono już nawet Jossa Whedona, który najpierw miał uratować Ligę Sprawiedliwości przed katastrofą, a następnie wejść na plan zdjęciowy "Batgirl". Niestety nie udało mu się ani jedno, ani drugie.

W planach filmowca było przeniesienie na ekrany kin komiksu zatytułowanego "Batgirl of Burnside". Reżyser nie dał jednak rady przygotować odpowiedniego scenariusza i ostatecznie zdecydował się na rezygnacje z projektu.

Warner Bros. Pictures nie zamierza jednak rezygnować z filmu o "Batgirl", które ma spore szanse na bycie kolejnym filmem po Wonder Woman oraz Kapitan Marvel, który odniesie sukces. Według portalu Heroic Hollywood aktualnie jest to priorytetowy projekt dla Warner Bros. Pictures, które poszukuje odpowiedniej osoby na stanowisko reżysera. Na razie nie pada żadne konkretne nazwisko, ale ludzi decyzji prawdopodobnie zdecydują o angażu kobiety na stanowisko reżyserskie.

W 2020 roku miałyby również wystartować zdjęcia do kinowego widowiska o Supergirl.

Źrodło: Heroic Hollywood

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…