Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Zerknijcie na nowe spoty telewizyjne promujące film 'To: Rozdział 2'! 0

New Line Cinema i Warner Bros. Pictures opublikowały trzy nowe spoty telewizyjne promujące nadchodzącą drugą część filmu To.

Fot. materiały prasowe

Akcja kontynuacji rozgrywa się 27 lat po tym jak członkowie Klubu frajerów pokonali złowieszczego klauna, który jednak powraca, aby na nowo terroryzować miasteczko Derry. Teraz już dorośli członkowie klubu na nowo będą musieli stanąć twarzą w twarz z pozaziemskim złem potrafiącym przybierać najrozmaitsze kształty. Pozostałych wzywa Mike, który jako jedyny z grupy pozostał w rodzinnym mieście. Odkrywa on, że ludzie ponownie znikają, a klaun powrócił jeszcze bardziej mściwy niż kiedykolwiek.

W obsadzie To: Rozdział 2 znaleźli się James McAvoy, Jessica Chastain, Bill Hader, Jay Ryan, James Ransone, Andy Bean, Isaiah Mustafa, Teach Grant, Jess Weixler, Xavier Dolan oraz Will Beinbrink. W rolę klauna ponownie wcieli się niesamowity Bill Skarsgard. Za reżyserię kolejny raz odpowiada Andy Muschietti, a scenariusz na podstawie powieści Kinga napisał Gary Dauberman.

To jest adaptacją książki Stephena Kinga o tym samym tytule. Pierwsza część filmu zadebiutowała w 2017 roku i odniosła wielki sukces. Sam King, który rzadko kiedy aprobuje ekranizacje swoich powieści, tym razem uznał ją za niebywale udaną.

Premiera To: Rozdział 2 już 6. września 2019 roku. Poniżej plakat promujący film.

fot. materiały prasowe

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…