Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Djimon Hounsou zagra w kontynuacji 'Cichego miejsca' 0

Paramount Pictures i Platinum Dunes kontynuują kompletowania obsady aktorskiej filmu Ciche miejsce 2. Nowym nabytkiem producentów został Djimon Hounsou.

Djimon Hounsou będzie miał za zadanie zastąpić na ekranie innego aktora. Brian Tyree Henry był zmuszony zrezygnował z udziału w projekcie z powodu napiętego grafiku. Tak przynajmniej brzmi oficjalny komunikat odnośnie aktora, który występuje między innymi w serialu Atlanta.

Jeśli chodzi o Djimona Hounsou to będzie miał okazję zagrać u boku Emily Blunt, Noaha Jupe’a oraz Cilliana Murphy’ego. Za kamerą ponownie stanie John Krasinski, który przygotował również scenariusz sequela.

W ostatnim czasie Hounsou miał okazję pojawić się w kilku głośnych tytułach w rolach drugoplanowych. Mogliśmy go oglądać w komiksowych widowiskach takich, jak Shazam! oraz Kapitan Marvel. Oprócz tego wystąpi w filmie King's Man: Pierwsza misja będącym prequelem "Kingsmana". Zagra także jednego z Bosleysów w nowej odsłonie Aniołków Charliego.

Ciche miejsce 2 trafi do kin 20 marca 2020 roku. Pierwsza część okazała się kasowym sukcesem i zarobiła na całym świecie 341 mln dolarów. Czy kontynuacja powtórzy ten wyczyn i również zarobi wielkie pieniądze?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…