Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Chris Evans i reszta drużyny wybierają swoje ulubione sceny z 'Avengers: Koniec gry' 0

Na oficjalnym profilu Marvela na Instagramie zaczęły pojawiać się materiały wideo, z których możemy dowiedzieć się od gwiazd MCU, które sceny są ich ulubionymi z filmu Avengers: Koniec gry. Na początek Kapitan Ameryka, Thor oraz Czarna Wdowa.

Avengers: Koniec gry trafi wreszcie na nośniki fizyczne. Fani będą mieli okazję nabyć film na płytach Blu-ray, DVD oraz UHD. Oczywiście w celach promocyjnych Marvel Studios wypuścił serię filmików z gwiazdami MCU. Poniżej możecie zobaczyć, które sceny należą do ulubionych – na razie odpowiedzi udzielili Chris Evans, Chris Hemsworth oraz Scarlett Johansson.

Chris Evans nikogo nie zaskoczył. Aktor zdecydował się na scenę, w której Kapitan Ameryka powraca do przeszłości i w trakcie wykonywania misji spotyka… samego siebie. Scena oprócz świetnie zainscenizowanej walki posiada także zabawny dialog.

Chris Hemsworth także dokonał kapitalnego wyboru. W trakcie finałowej potyczki z Thanosem w ręce Kapitana Ameryki trafia Stormbreaker. Po chwili zjawia się Thor, który wymienia się z nim na Mjolnira.

Scarlett Johansson zdecydowała się na dużo bardziej kameralną scenę. Możemy w niej posłuchać dialogu, w którym Scott Lang mówi Steve’owi Rogersowi oraz Natashy Romanoff o wehikule czasu.

A Wy, które sceny z Avengers: Koniec gry lubicie najbardziej? Podzielcie się swoją opinią w komentarzu.

Źrodło: Marvel

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

LakiLou

Mi najbardziej spodobała się scena z portalami jak Ci wszyscy bohaterowie z nich wychodzili i Cap powiedział Avengers Assemble. Normalnie ciary na plecach ;)

Proszę czekać…