Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy Batman powróci w 'Legionie samobójców'? 0

Pomimo tego, że Ben Affleck wyglądał całkiem nieźle, jako Mroczny Rycerz w filmach należących do DCEU, to filmy z jego udziałem pozostawiały wiele do życzenia. Niebawem będziemy mieli okazję zobaczyć jego kolejną interpretację, tym razem w wykonaniu Roberta Pattinsona.

I tutaj należy zadać sobie pytanie. Czy Batman, w którego wcieli się gwiazda serii "Zmierzch" pojawi się tylko w solowym filmie o przygodach Mrocznego Rycerza? Jak doskonale pamiętamy Ben Affleck zaliczył krótki występ gościnny w widowisku Legion samobójców. Aktualnie James Gunn pracuje nad nowym filmem, w którym zobaczymy znanych złoczyńców z komiksów DC próbujących uratować świat.

W mediach społecznościowych padło wiele pytań do Jamesa Gunna na temat tej kwestii. Czy w jego filmie pojawi się Batman? Filmowiec postanowił odpowiedzieć na to nurtujące pytanie:

Jak widać James Gunn jasno i wyraźnie daje do zrozumienia, że jego film będzie skupiał się tylko i wyłącznie na członkach grupy "The Suicide Squad". A Wy co tym sądzicie?

The Suicide Squad ma trafić do kin w sierpniu 2021 roku.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Czy to nie ten sam Gunn, którego to miało nie być więcej w związku z jakimiś żartami? Aha, już się przeprosili z myślą, że powiedział coś niemodnego i nie po ich myśli, a odsunięcie kogoś takiego będzie jak to mawiał Siara Siarzewski "ucięciem kurze złotych jaj"? ;)      
Ja osobiście mam już dosyć tych ciągłych wzajemnych odwiedzin postaci z zupełnie różnych bajek. To zatem chyba dobra wiadomość.      

Proszę czekać…