filmoznawczyni 🎬

'The troop', czyli kolejny horror od Jamesa Wana! 0

James Wan wyprodukuje nowy horror pt. The Troop, z gatunku "Camping Horror Movie".

Atomic Monster, czyli firma należąca do reżysera nabyła prawa do adaptacji powieści pt. "The Troop", autorstwa Nicka Cuttera. Cutter to pseudonim autora opowiadań grozy Craiga Davidsona, który pisze także pod pseudonimem Patrick Lestewka. Książka została porównana do połączenia "Władcy much" i "28 dni później", co brzmi dość niepokojąco, a innymi słowy, totalnie w stylu Jamesa Wana.

Fabuła będzie koncentrować się wokół grupy nastolatków, którzy wyruszają na biwak do lasu. Wkrótce będą musieli zmierzyć się z przerażającym bioinżynieryjnym koszmarem, kiedy ich dorosły opiekun zapadnie na tajemniczą, nieziemską chorobę.

Za kamerą produkcji stanie E.L. Katz, natomiast scenariuszem zajmie się duet Noah Gardner i Aidan Fitzgerald. Pomimo, że znamy już nazwiska ekipy filmowej, data rozpoczęcia produkcji i oficjalnej premiery nie są na razie znane.

Kolejny projekt firmy Atomic Monster to Obecność 3, w którym wystąpi Vera Farmiga i Patrick Wilson. Premiera filmu planowana jest na 11 września 2020 roku. Firma jest także w fazie przedprodukcyjnej do Mortal Kombat, który zostnie wydany 5 marca 2021 r

Źrodło: movieweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…