filmoznawczyni 🎬

Edycja kolekcjonerska 'Spirited Away' trafi wkrótce do sprzedaży! 0

Świetna wiadomość dla wielbicieli fantastycznych opowieści od Studia Ghibli! Już w listopadzie zostanie wydana edycja kolekcjonerska, która zawierać będzie wiele niesamowitych dodatków.

Jeszcze jesienią tego roku Studio Ghibli i GKIDS wraz z dystrybutorem Shout! Factory wydaje Spirited Away w pięknej wersji kolekcjonerskiej. Zestaw z limitowanej edycji mieścić się będzie w eleganckim, twardym pokrowcu, z nową 40-stronicową książką pełną oszałamiających rysunków i wypowiedzi. W portfolio znajdzie się oryginalny film na Blu-ray w połączeniu z wielogodzinnymi dodatkami specjalnymi oraz ścieżką dźwiękową na płycie CD.

Fabuła filmu koncentruje się wokół małej dziewczynki, Chihiro, która przenosi się wraz z rodzicami do nowego domu. Kiedy przypadkowo trafiają do tajemniczej, opuszczonej wioski, jej rodzice przechodzą tajemniczą transformację, a Chihiro zostaje wciągnięta w świat fantastycznych stworzeń, którym przewodzi wiedźma Yubaba. Pracując w magicznej łaźni dla duchów i demonów, Chihiro musi wykorzystać wszystkie swoje umiejętności, aby przetrwać, znajdując sposób na uwolnienie rodziców i powrót do normalnego świata.

Ten epicki film fantasy, pochodzący od legendarnego studia Ghibli, jest jednym z najlepiej sprzedających się i cenionych produkcji na całym świecie oraz olśniewającym arcydziełem jednego z najsłynniejszych reżyserów filmowych animacji. Stał się najlepiej sprzedającym się filmem anime w historii Japonii w 2001 roku, dzięki któremu twórca Hayao Miyazaki został uhonorowany statuetką Oscara za najlepszy pełnometrażowy film animowany.

Nowa 40-stronicowa książka, dołączona do zestawu, zawiera eseje krytyka filmowego Kennetha Turana (The LA Times), słynnego krytyka i historyka filmu Leonarda Maltina, a także wypowiedzi Toshio Suzuki i Hayao Miyazakiego.

Premiera edycji kolekcjonerskiej Spirited Away to idealna okazja do odświeżenia sobie tej niesamowitej historii przez kolekcjonerów i fanów animacji, którzy uwielbiają uznany przez krytyków film, od czasów jego pierwszego wydania.

Źrodło: movieweb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…