Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Bohaterowie 'Polityki' na solowych plakatach 2

W sieci pojawiła się galeria z plakatami dedykowanymi poszczególnym bohaterom nowego filmu Patryka Vegi – Polityka. Dwanaście plakatów z twarzami postaci, które ujrzymy na ekranie oraz charakterystyczne dla tych bohaterów cytaty. Zobaczcie sami!

fot. materiały prasowe Kino Świat

Są filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… Polityka Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy najnowsze dzieło króla box office’u, to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Które dzieli Polaków jak żadne inne. I które nigdy dotąd nie zostało równie przenikliwie pokazane na dużym ekranie.

W " Pitbullu"Patryk Vega zajął się policją, w Botoksie wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa Polityka odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach

Polityka w kinach już 4 września.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 9

Elizabeth_Linton

Nie wszystkich rozpoznaję na plakatach.

@Elizabeth_Linton Ojciec redaktor wyszedł słabo, choć Zamachowski jest świetny i go lubię. Grabowski jako Jarek (sam wiesz kto;) jest rewelacją, niesamowicie podobnie wygląda, zaraz za nim jest Beata… tu Ewa. Antoni Wygląda całkiem nieźle, a reszta już niestety tak sobie. Olbrychski jest wielką (jak nie największą pomyłką) bo to jest tak skrajnie charakterystyczny aktor, że on nie jest z założenia do nikogo podbny, a tu bez specjalnego mejkapu… słabo, najsłabiej.      

@Elizabeth_Linton Olbryski to jest postać wymyślona już dla celów filmowych, nie ma nic wspólnego z prawdą.

Animek84 Bercik022

@Bercik022 Tak się zastanawiam czy "młody Sthur będzie grać chłopaka prezesa?

Bercik022 Animek84

@Animek84 jego kierowcę, bogaty gość jest, przecież Jarus uczynił go prezesem kilku spółek. Trzeba było za młodego się skumplować z nimi, by się w życiu lepiej wiodło xD gorzej z rzyciem

Animek84 Bercik022

@Bercik022 czyli to postać "autentyczna" i "prawdziwa"?

Bercik022 Animek84

@Animek84 tak jak chcesz coś o nim znaleźć to nazywa się Jacek Cieślikowski, dla celów filmowych pewnie to zmienili.

@Elizabeth_Linton Olbrychski mam nadzieję zagra samego siebie ;)           
@Animek84 W tym filmie są tylko same postaci 'autentyczne' i 'prawdziwe' :P           

Proszę czekać…