Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Francuska komedia 'Krewetki w cekinach', która podbiła serca Francuzów w Polsce już 27 września! 0

27 września 2019 r dystrybutor filmowy Tongariro Releasing wprowadza do kin francuską komedię Krewetki w cekinach, która podbiła serca Francuzów. Wg boxofficu zobaczyło ją 700 tyś. widzów.

To film wyprodukowany przy udziale Universal Pictures International, który zręcznie żongluje stereotypami i przeplata wzruszenie ze śmiechem. Inspiracją była prawdziwa drużyna waterpolo, Crevettes Pailletées, która wzięła udział w zawodach Gay Games. Odbywają się one od 1982 roku i nawiązują do Igrzysk Olimpijskich. Są otwarte dla wszystkich, bez względu na orientację.

Krewetki w cekinach to amatorska drużyna piłki wodnej, która chce wystartować w zawodach Gay Games. Mają zapał i fantazję, ale brakuje im profesjonalnego trenera. Z nieba spada im Matthias – dostał tę fuchę jako szansę, żeby podreperować swój wizerunek po kontrowersyjnej wypowiedzi w telewizji. Matthias próbuje ratować swoją karierę pływacką, ale nie spodziewa się, jakie zmiany w jego życiu może przynieść podróż wesołym autobusem na finał zawodów piłki wodnej w Chorwacji. Krewetki w cekinach to pełna uroku komedia o przyjaźni, marzeniach i byciu sobą – w rytmie niezawodnych przebojów disco!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…