John Cleese w Pcimiu już w tym roku 0

Angielskiego aktora sporo łączy zPolską, dlatego jeszcze wtym roku odwiedzi nasz kraj.

Moja ciocia pochodzi z Pcimia – deklaruje w reklamie Cleese i chociaż nie jest tak naprawdę, to jednak podczas kręcenia spotu komik sam wybrał tą nazwę miejscowości, odrzucając inne propozycje, takie jak Łódź, Gdańsk czy Wąchock. Tym samym zapewnił tej niewielkiej, niespełna 5-tysięcznej wiosce położonej na Podbeskidziu ogromną popularność i trwałe zapisanie się w pamięci Polaków jako miejsce pochodzenia cioci John'a Cleese'a.Włodarze Pcimia w podziękowaniu za promocję wsi zaprosili samego artystę oraz twórców i realizatorów reklamy na imprezy organizowane przez gminę. Zaproszenie to zostało przyjęte, co oznacza , że jeszcze w tym roku John Cleese przyjedzie do Polski.

Okazuje się, że słynny komik planował odwiedzić nasz kraj już trzy lata temu, jednak od tego pomysłu odwiódł go Roman Polański, który podczas spotkania na festiwalu filmowym w Karlovych Varach, ostrzegał go przed fatalnym stanem polskich dróg i proponował przyjazd za 2-3 lata. W tym roku sławny aktor też zamierza wybrać się do Polski, a sporo pojawiło się specjalne zaproszenie, możemy być pewni jego wizyty.

Film reklamowy banku BZ WBK z Cleese'em w roli głównej cieszy się dużą popularnością internautów, z których aż 125 tys. obejrzało klip w pierwszym tygodniu obecności w serwisie YouTube. Sam udział Johna Cleese'a w promocji polskiego banku wywołał też u wielu osób spore emocje. Szczególnie żywiołowo zareagował na wiadomość o tym przewodniczący LiD-u Wojciech Olejniczak na antenie stacji TVN 24, co skrzętnie zaprezentowali redaktorzy programu Szkło kontaktowe.

wirtualnemedia.pl

John Cleese w reklamie BZ WBKJohn Cleese w reklamie BZ WBK

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…