Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Harry Styles rezygnuje z udziału w filmie 'Mała syrenka' 0

Walt Disney ma problem. Harry Styles zdecydował się na rezygnację z roli księcia Eryka w aktorskiej wersji filmu animowanego Mała syrenka.

Źródła portalu Variety podały informację, że Harry Styles nadal prowadził negocjacje z Disneyem, jednak ostatecznie zdecydował się na odrzucenie roli, która została mu zaproponowana. Teraz wytwórnia musi znaleźć innego kandydata do zagrania postaci Eryka.

Walt Disney ma jeszcze trochę czasu, ponieważ zdjęcia do produkcji zaplanowane są na przyszły roku. W roli głównej wystąpi Halle Bailey. Oprócz niej w obsadzie aktorskiej filmu są także Melissa McCarthy, która zagra czarny charakter o imieniu Ursula oraz Jacob Tremblay i Awkwafina – dwa dwójka wcieli się w najlepszych przyjaciół Arielki, rybkę o imieniu Florek oraz mewę Blagier.

Nad muzyką do filmu pracować będą Lin-Manuel Miranda oraz Alan Menken, czyli kompozytor ścieżki dźwiękowej do filmu animowanego z 1989 roku. Reżyserem aktorskiej "Małej syrenki" jest Rob Marshall, który będzie pracował na scenariuszu autorstwa Davida Magee’a.

Co sądzicie o decyzji młodego aktora?

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Chyba jeden konkretny i odważny, choć ciekawe ile w tym było jego przemyśleń na temat głównej aktorki jaką dyrekcja Disneya upatrzyła, tfu! postanowiła wcisnąć na postać Arielki? Może zdecydowało coś innego, ale tak czy siak 'Mała Syrenka' w wydaniu POC? Nie, dzięki! :P      
A swoją drogą, to ciekawe do czego się posuną przy jakiejś kolejnej bajce? Śnieżka jest chyba 'nietykalna', ale taka Aurora, kto wie? ;D      

Proszę czekać…