Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda 'Gry o tron' w zwiastunie świątecznej komedii romantycznej 0

Universal Pictures zaprezentował zwiastun nowej komedii romantycznej, która zawita do kin w okresie świątecznym. Produkcja nosi tytuł Last Christmas, a w jednej z głównych ról zobaczymy gwiazdę kultowego serialu stacji HBO Gra o tron – Emilia Clarke. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią filmu.

Kate mieszka w Londynie, czkawką odbijają się jej konsekwencje złych wyborów, jakich dokonała w życiu. Na co dzień pracuje jako elf w jednym ze sklepów z artykułami świątecznymi. Kiedy w jej życie wkracza Tom, wydaje się, że mężczyzna jest ideałem, może nawet więcej niż ideałem. Ale kiedy do Londynu puka "most wonderful time of the year", wszystko zaczyna się psuć. A czasem powinno się po prostu pozwolić śniegowi padać, a sercu bić swoim rytmem. No, i wierzyć…

Oprócz wspomnianej Emilii Clarke w obsadzie aktorskiej filmu są również Henry Golding, Michelle Yeoh oraz Emma Thompson. Co ciekawe ta ostatnia pracowała także przy tworzeniu scenariusza.

Za kamerą świątecznej produkcji stanął Paul Feig, czyli człowiek mający na swoim koncie takie tytuły, jak Ghostbusters. Pogromcy duchów oraz Druhny.

Last Christmas trafi do amerykańskich kin już 8 listopada.

Oprócz zwiastuna pojawił się także nowy plakat promujący komedię:

Źrodło: Universal Pictures

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…