Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Finałowy zwiastun widowiskowego serialu 'Ciemny kryształ: Czas buntu' 0

Platforma Netflix zaprezentowała finałowy zwiastun serialu Ciemny kryształ: Czas buntu. Zapraszamy do zapoznania się z zapowiedzią i zostawienia komentarza odnośnie materiału.

Ciemny kryształ: Czas buntu ponownie zabiera widzów na planetę Thra, gdzie trójka młodych Gelflingów odkrywa przerażającą prawdę o mocy Skeksów i wyrusza w epicką podróż, aby rozpalić płomień rebelii i ocalić świat od zagłady.

PREMIERA SERIALU: 30 sierpnia 2019 roku.

Produkcja będzie składała się z dziesięciu godzinnych odcinków.

Oparty na kultowym filmie Jima Hensona z 1983 roku serial Ciemny kryształ: Czas buntu opowiada zupełnie nową, epicką historię, która rozgrywa się na wiele lat przed wydarzeniami Ciemnego Kryształu.

Produkcja Netflixa zrealizowana została z wykorzystaniem klasycznych technik lalkowych i nowatorskich efektów specjalnych. Planeta Thera powoli umiera. Leżący w jej sercu Kryształ Prawdy stanowiący źródło niewyobrażalnej mocy został skażony przez okrutnych Skeksów, a krainę zaczyna pustoszyć tajemnicza choroba. Gdy trójka Gelfingów odkrywa straszną prawdę o mocy Skeksów postanawiają oni wyruszyć w niebezpieczną podróż rozpalając po drodze płomień rebelii i stając do walki o losy planety.

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Adamus0101

O matko! Ten dubbing brzmi tragicznie.

Proszę czekać…