filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Garść plotek ze świata Blade'a! 0

Wokół reboot’u Blade’a krąży wiele plotek. W ostatnim czasie We Got This Covered ujawniło rzekome zainteresowanie ze strony producentów, zaangażowaniem pierwotnego odtwórcy kultowej postaci, Wesley Snipes'a, w jedną z pobocznych ról.

Chociaż fani MCU są podekscytowani widząc Mahershalę Alego jako "chodzącego w dzień", zwolennicy oldschoolowego Blade’a mają nadzieję zobaczyć na ekranie chociaż przez chwilę poprzedniego aktora, co mogłoby okazać się trafionym dla nich uhonorowaniem całej trylogii.

Kanał Lords of the Long Box na YouTube’ie twierdzi, że według ekipy Marvel Studios, planowany jest angaż Snipes’a do filmu i najprawdopodobniej zagra on rolę samego Draculi. Wierzą, że bohater będzie mocno osadzony w fabule, ponieważ cała produkcja będzie bardzo "oldschoolowa", czerpiąc z wczesnych komiksowych horrorów od Marvela, takich jak "Tomb of Dracula"- serii, która wprowadziła Blade’a do MU w latach siedemdziesiątych.

Inne źródła donoszą, że producenci poszukują jednak białoskórego aktora, który wcieliłby się w tą postać, a kolejne, że kandydatem jest Giancarlo Esposito. Pojawiły się również pogłoski o tym, że Marvel tak naprawdę wcale nie chce angażować Snipes’a z powodu jego dobrze udokumentowanej nieprofesjonalnej postawy podczas tworzenia poprzednich części.

Na chwilę obecną- faktów brak, a cała produkcja owiana jest tajemnicą!

Źrodło: wegotthiscovered

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Słabo trochę, że pierwotny Blade, czyli jak dla mnie to tylko Snipes, ma tu być "jedną z pobocznych ról". Jak dla mnie Blade to tylko Wesley i tak powinno pozostać, a swoją drogą to dawno nic się nie działo w temacie kroczącego za dnia dobrego wampira… jest szansa, że coś się zadzieje, ale czuję że spaprają to.      

Proszę czekać…