filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Kyle Chandler dołączył do obsady nowego filmu Georga Clooneya 0

Zwycięzca nagrody Emmy za swoją rolę w Friday Night Lights, Kyle Chandler dołączył do obsady post-apokaliptycznej produkcji, wyreżyserowanej przez George'a Clooneya dla platformy Netlix. W obsadzie znalazł się również sam reżyser produkcji wraz z Felicity Jones.

Film będzie podzielony na równoległe wobec fabuły historie. Chandler wcieli się w rolę amerykańskiego astronauty o imieniu Mitchell, a Clooney zagra Augustine’a, samotnego naukowca z Arktyki, który próbuje nawiązać kontakt z załogą statku kosmicznego "Aether", podczas próby powrotu na Ziemię.

Mark L. Smith, scenarzysta Zjawy, stworzył scenariusz na podstawie powieści Lily Brooks-Dalton z 2016 roku pt. "Good Morning, Midnight".

Clooney i jego partner produkcyjny Grant Heslov są odpowiedzialni za powstanie obrazu pod szyldem Smokehouse Pictures wraz Anonymous Content i Syndicate Entertainment.

Projekt ponownie łączy Chandlera i Clooneya jako duet, który ostatnio pracował razem w miniserialu Paragraf 22. Chandler w ostatnim czasie wystąpił na dużym ekranie w nowej odsłonie Godzilli: Króla potworów od Warner Bros. i ponownie wcieli się w postać Marka Russela w Godzilla vs. Kong, która ma premierę w przyszłym roku.

Książka pisarki Lily Brooks-Dalton została w 2017 r. uznana za jedną z najlepszych przez "Chicago Review of Books"- prestiżowe czasopismo literackie, co może świadczyć o tym, że mamy do czynienia z ciekawym filmowym projektem.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…