filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

Pierce Brosnan jako Alfred w nowym 'Batmanie'? 0

W ostatnim czasie pojawiły się ciekawe pogłoski, których nie powinniśmy jeszcze traktować poważnie, dopóki inne źródła nie rozważą tej kwestii. Jednakże fakt angażu Pierce'a Brosnana w nową odsłonę "Batmana" wydaję się być kuszącym rozwiązaniem. Źródła podają, że miałby on rzekomo wcielić się w rolę przyjaciela głównego bohatera- Alfreda.

Ryan Unicomb, twórca filmów amatorskich, jest genezą całego zamieszania. Trzeba przyznać, że nie musi on być wiarygodnym źródłem informacji, jednak niektóre pogłoski, szczególnie dotyczące nowego Batmana, zaczęły się w podobny sposób i okazały prawdziwe. W tym wypadku chodzi przede wszystkim o casting i wybór Roberta Pattinsona jako odtwórcę roli Bruce’a Wayne’a. Fakt ten został przedstawiony przez artystę BossLogic na długo przed oficjalnym ogłoszeniem od producenta. Unicomb z pewnością natknął się na coś, wrzucając na Instagram zdjęcie aktora z dopiskiem: "Pierce dołączył do gry". Podpis zawierał także emoji starca i symbol nietoperza.

Michael Caine wcielił się w postać Alfreda Pennywortha w trylogii Mrocznego rycerza od Christophera Nolana, a Jeremy Irons brał udział w dwóch odsłonach: Batman v Superman: Świt sprawiedliwości i Liga Sprawiedliwości. Pierce Brosnan natomiast zagrał w czterech filmach o Jamesie Bondzie: GoldenEye, Jutro nie umiera nigdy, Świat to za mało i Śmierć nadejdzie jutro. Najnowsze produkcje, w których brał udział obejmują serial od AMC pt. Syn, a także Mama Mia! Here We Go Again. Jeśli w plotce jest ziarnko prawdy to Brosnan może być jednym z aktorów rywalizujących o tę rolę.

Szczegóły fabuły póki co pozostają tajemnicą, lecz reżyser Matt Reeves zdradził, że w odsłonie inspirowanej filmem noir skupi się na umiejętnościach Batmana jako detektywa, w której pojawi się kilku złoczyńców z galerii znanych nam postaci. Będą to najprawdopodobniej Pingwin, Riddler, Catwoman i Two-Face. Robert Pattinson jest jedynym aktorem, który znalazł się oficjalnie w obsadzie. Mowi się o Paulu Hauserze w roli Pingwina i Johnie Washingtonie w roli Two-Face’a.

Nowy "Batman" pojawi się w kinach 25 czerwca 2021 r.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

ZSGifMan

@martynadziedziak
Jeśli mogę coś zasugerować/podpowiedzieć, to gdy będziesz umieszczała linki do osób czy filmów, jak to oczywiście zresztą już robisz, to postaraj się wyróżnić je odpowiednio poprzez pogrubienie, ale najlepiej przez podkreślenie, bo inaczej 'toną' w tekście i są zupełnie(!) niewidoczne.
W tekście wprowadzającym nie widać byłoby nic z pogrubienia, bo on sam jest pogrubiony. W tekście właściwym (treści) zamieszczasz linki czasem pogrubione, czasem nie, ale one też nie są wtedy zbyt widoczne, albo wcale. Gdyby jednak użyć podkreślenia linków realizowanego przez wzięcie całego linku razem z tekstem i adresem w klamrę znakami plus, to wtedy adres jest widoczny jak na dłoni, nie ważne czy w zwykłym tekście czy wytłuszczonym (niezbyt lubię to określenie pogrubienia;)
     
Przykład:
Jakiś tam sobie tekst w artykule… tralala Michael Caine’ i Pierce Brosnan i tak dalej… blablabla :)
Jakiś tam sobie tekst w artykule… tralala Michael Caine’ i Pierce Brosnan i tak dalej… blablabla :)
Jest różnica, nie? Hej!
     
Kod:

Jakiś tam sobie tekst w artykule... tralala "Michael Caine'":https://fdb.pl/osoba/7268-michael-caine-i 
i "Pierce Brosnan":https://fdb.pl/osoba/22966-pierce-brosnan i tak dalej... blablabla :)
Jakiś tam sobie tekst w artykule... tralala +"Michael Caine'":https://fdb.pl/osoba/7268-michael-caine-i+ 
i +"Pierce Brosnan":https://fdb.pl/osoba/22966-pierce-brosnan+ i tak dalej... blablabla :)
     
ZSGifMan

To świetny wybór! :)      
Za młodu (jego, Pierce’a;) niezbyt lubiłem jego postaci, ale z wiekiem nabrał wytrawności niczym dobra whisky i teraz uważam, że to bardzo dobry aktor. Oczywiście Michaela Caine’a nikt nie pobije, a jego Alfred Pennyworth jest majstersztykiem, choć to tylko postać drugoplanowa, to jednak Pierce jest na pewno w stanie godnie kontynuować tę postać.      

Proszę czekać…