Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Wiadomo kiedy zadebiutuje sequel 'Do wszystkich chłopców, których kochałam'! Rusza także produkcja kolejnej części! 0

Jenny Han, autorka powieści romantycznych ogłosiła, że kontynuacja filmu Do wszystkich chłopców, których kochałam z 2018 roku zadebiutuje na Netflixie już na początku przyszłego roku.

źródło: deadline

Sequel nosi tytuł 'To All the Boys: P.S. I Still Love You' i swoją premierę odbędzie na dwa dni przed Świętem Zakochanych, czyli 12 lutego 2020 roku. Przy okazji ogłoszono także, że oficjalnie rozpoczęła się produkcja to trzeciego filmu romantycznej serii, który nosił będzie tytuł 'To All the Boys: Always and Forever, Lara Jean'.

Jenny Han na swoim twitterze opublikowała zabawny filmik, na którym odtwórcy głównych ról informują o dacie premiery drugiej części i rozpoczęciu zdjęć do części trzeciej.

Scenariusz sequela napisała Sofia Alvarez, a za jego reżyserię odpowiada Michael Fimognari. Do obsady należą Lana Condor, Noah Centineo, Anna Cathcart, John Corbett i Janel Parrish.

Główną bohaterką jest nieśmiała Lara Jean Covey, która skrycie pisze listy do chłopców, których kiedyś darzyła sympatią. W ten sposób odreagowuje ona swoje emocje. Jednakże pewnego dnia jej zapiski trafiają do adresatów, a życie Lary zmienia się nie do poznania. Przestaje być ona szarą myszką na którą nikt do tej pory nie zwracał uwagi. W części drugiej Lara stanie przed ciężkim wyborem, bowiem naprawdę zakocha się w Piotrze, jednakże w jej życiu pojawi się także inny chłopak z przeszłości do którego Lara także nadal coś czuje.

Film Do wszystkich chłopców, których kochałam dostępny jest do obejrzenia na polskim Netflixie.

Źrodło: deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…