filmoznawczyni 🎬

Kevin Hart wystąpi w komedii o superbohaterach 'Night Wolf' 0

Kevin Hart został gwiazdą nowej superbohaterskiej komedii pt. "Night Wolf" od STXFilms.

Hart wcieli się w postać mężczyzny, który odkrywa, że jego przyszły teść jest w sekrecie superbohaterem, nazywanym "Night Wolf".

Komik twierdzi, że „natychmiast zakochał się” w scenariuszu od twórców Detektywa Pikachu- Dana Hernandeza i Benji Samita- i bez zastanowienia dołączył do ekipy. Projekt przejął STXFilms, a Hart i jego HartBeat Productions zostali jego producentami.

Na początku tego roku STX Entertainment ogłosiło partnerstwo z HartBeat Productions w celu stworzenia dwóch projektów komediowych z udziałem Kevina Harta. "Night Wolf" to już trzeci projekt z udziałem aktora opracowany w studiu, po ogłoszeniu poprzednich produkcji takich jak "Black friday" czy komedii romantycznej, która nie posiada jeszcze tytułu. W 2017 roku wystąpił on w dystrybuowanym przez STX filmie Spragnieni życia, który zarobił ponad 100 milionów dolarów.

Niedawno Hart podłożył swój głos w filmie animowanym pt. Sekretne życie zwierzaków domowych 2, a w grudniu wystąpi w Jumanji: The Next Level. Obecnie bierze udział w zdjęciach do filmu "Fatherhood", który ma zostać wydany w 2020 roku.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Jak nic będą śmiechy, tylko żeby nie przedobrzyli, a komedia nie była zbyt na poważnie (o ile to w ogóle możliwe? ;) tylko raczej utrzymana bardziej w konwencji szyderstwa i pastiszu niż po prostu śmiesznego filmu. Ale tak czy siak dobrze, że się w końcu będzie można ponabijać z tego superbohatareskiego tałatajstwa, bo do tej pory w znakomitej większości, to same śmiertelnie poważne filmy o nich powstawały ;)      

Proszę czekać…