Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

'Can You Keep A Secret' z Alexandrą Daddario na pełnym zwiastunie! 0

Firma Vertical Entertainment zajmująca się dystrubucją filmów wydała oficjalny zwiastun nadchodzącej komedii romantycznej 'Can You Keep A Secret?' Z Alexandrą Daddario i Tylerem Hoechlin w rolach głównych.

Fot. materiały prasowe Alexandra Daddario 'Baked in Brooklyn'

Film ten oparty jest na powieści Sophie Kinselli, która w Polsce wydana została pod tytułem 'Nie powiesz nikomu?'. Przedstawia ona historię młodej, nie do końca poukładanej jeszcze kobiety Emmy Corrigan, która cierpi na paniczny lęk przed lataniem. Podczas jednej ze służbowych podróży samolot wpada w turbulencję i Emma zaczyna sądzić, że to ostatnie chwile jej życia. W przypływie paniki zaczyna zwierzać się swojemu przystojnemu współpasażerowi z najbardziej wstydliwych sekretów. Po bezpiecznym lądowaniu zaczyna tego żałować, jednak uważa, że nie ma się czego obawiać, bowiem zwierzyła się w końcu nieznajomemu. Jednak los chciał inaczej. Mężczyzną okazuje się Jack Harper, nowy dyrektor firmy w której Emma pracuje.

W obsadzie oprócz Daddario i Hoechlina znajdują się także Laverne Cox, Kimiko Glenn, Sunita Mani, Judah Friedlander oraz Kate Easton. Autorem scenariusza jest Peter Hutchings, a reżyseruje Elise Duran.

'Can You Keep A Secret' zadebiutuje 13 września w wybranych kinach i w usługach na żądanie.

Źrodło: comingsoon

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…