Piszę, bo wszystko inne mniej lubię. Piszę w przerwach od fantazjowania o upiciu się z Billem Murrayem... albo odwrotnie.

Elvis Presley szpiegiem w animacji dla dorosłych od Netflixa! 0

Produkcja o nazwie Agent King autorstwa Mike’a Arnolda powstanie dzięki współpracy Netflixa i Sony. Będzie to animacja dla dorosłych, gdzie legendarny muzyk zostanie agentem rządowym. Wielki muzyk i wielki bohater. Co z tego wyniknie?

Tak opisana zostaje przez twórców fabuła projektu:

Elvis Presley zamienia swój biały kombinezon na plecak odrzutowy, gdy w tajemnicy zostaje wprowadzony do tajnego, rządowego programu szpiegowskiego by pomóc w walce z mrocznymi siłami, które zagrażają jego ukochanemu państwu – a wszystko to przy jednoczesnym byciu Królem Rock’n’Rolla.

Wokół projektu ma czuwać Priscilla Presley, była żona Elvisa. Opowiada, jak ona widzi ten projekt z perspektywy osoby, która była blisko z muzykiem:

Od kiedy Elvis był małym chłopcem, zawsze marzył o byciu superbohaterem walczącym z przestępczością i ratującym świat! Agent King pozwala mu to zrobić. Ja i John Eddie (jeden z twórców serialu, przyp. red.) jesteśmy bardzo podekscytowani pracą z Netflixem oraz Sony Animation nad tym niesamowitym projektem oraz szansą na pokazanie światu Elvisa, jakiego jeszcze nie widzieli.

Agent King zapowiada się na produkcję pełną wyobraźni i pod wieloma względami nieprzewidywalną.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…