Szalona domatorka, fanka amerykańskiego kina grozy i science-fiction

Serial 'Krypton' nie otrzyma kolejnego sezonu. Nie doczekamy się również innego serialu Syfy! 0

Krypton to serial stacji Syfy, który doczekał się dwóch pełnych sezonów. Po wyemitowaniu finału drugiej serii stacja zdecydowała o jego anulowaniu, tym samym nie poznamy już kolejnych przygód dziadka Supermana Seg-Ela.

Fot. materiały prasowe

Powodem takiej decyzji jest jak w większości przypadków zbyt niska oglądalność. Sezon drugi zanotował podobno aż 50% spadek w stosunku do sezonu pierwszego i stacja zdecydowała, że dalsza produkcja tego serialu nie ma sensu, bowiem przynosi on zbyt duże straty.

Producenci z Warner Horizon Television jednak się nie załamali i od razu wzięli się do szukania nowego domu dla swojego serialu. Mówi się, że najbardziej prawdopodobnym jest, iż serialem zainteresować mogą się dwie platformy – DC Universe oraz HBO Max, bowiem mają one w swojej ofercie wiele seriali powstałych na podstawie komiksów, a DC Universe dodatkowo ma u siebie pierwszy sezon 'Kryptonu'.

Skasowanie serialu 'Krypton' pociągneło za sobą także anulowanie jego spin-offu. Miał powstać serial o przygodach brutalnego łowcy nagród – Lobo, który był jednym z głównych antagonistów drugiego sezonu. Lobo to kosmiczny najemnik będący jedną z najsilniejszych i najniebezpieczniejszych postaci z uniwersum DC. Jest właściwie nieśmiertelny, a jego plugawa osobowość w połączeniu z wielką inteligencją czyni go śmiertelnym wrogiem. W Kryptonie w roli Lobo wystąpił Emmett J Scanlan.

fot. materiały prasowe

Źrodło: variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Bercik022

Ja nie mogę zrozumieć dlaczego ten serial oglądałem i to cały 1 i 2 sezon. Tak gownianego, dziurawego i nudnego serialu to ze świecą szukać. Dali doomsdaya to sobie gdzieś raz skoczył na stateczek i pół sezonu już go nie było by pojawił się na koniec na Kuźwa 1 min. A jak dali lobo to po 2 odcinkach o nim zapomnieli bo w sumie po co on przecież to balast. Dopiero na koniec pojawia się na 1 min ,. Jak postacie rozmawiają to zawsze idą przez jakiś korytarz z bronią i do siebie nawijaja i tak przez 3,4 odcinki. Jeszcze do tego Zod, który jest czarny ale walić to, że jego matka jest mulatka a ojciec jest biały, to nie, syn będzie koloru Ugandy. A i tam nic nie ma swojego motywu, tam rzeczy się Kuźwa po prostu dzieją.

Proszę czekać…