Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy 'Spider-Man: Daleko od domu' trafi do kin w rozszerzonej wersji? 0

Spider-Man: Daleko od domu stał się najlepiej zarabiającym filmem Sony Pictures w historii, jednak dla wytwórni to i tak za mało. Niebawem do kin może wejść rozszerzona wersja marvelowskiego widowiska.

Przy okazji filmu Avengers: Koniec gry doszło do nieoczekiwanego rozwiązania. Walt Disney w pościgu za rekordem wszech czasów ustanowionym przez Avatara, zdecydował się na kontrowersyjny ruch. Wprowadził do kin rozszerzoną wersję superprodukcji o Avengersach. Decyzja została niezbyt przychylnie odebrana przez część fanów, jednak przyniosła ona upragniony cel. Od kilku tygodni mamy nowy numer jeden światowego box office’u.

Teraz Sony Pictures zamierza podjąć podobną decyzję. Po tym, jak Spider-Man: Daleko od domu wyprzedził Skyfall i stał się numerem jeden Sony Pictures, fani będą mieli okazję jeszcze raz zobaczyć Petera Parkera w akcji. Podobno rozszerzona wersja widowiska miałaby trafić do kin 30 sierpnia i być puszczana na ekranach do 5 września.

Z nieoficjalnych informacji wynika, że scenami, które pojawią się w nowej wersji Spider-Man: Daleko od domu będą te, które fani otrzymają przy okazji premiery filmu na nośnikach Blu-Ray.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

Khaosth

Ponoć wśród tych scen jest znana ze zwiastunów walka ze zbirami w restauracji zakończona rozmową z policjantami, co z pewnością jest fajniejszym dodatkiem niż to czym próbowali kusić przy "Endgame".
Zważywszy na to że główne studia dały ciała planując kalendarz premier i fani superbohaterszczyzny będą mieli parę miesięcy posuchy w kinach ("Jokera" nie liczę – zwiastuny nie kuszą scenami akcji jak choćby przy "Venomie"), to w sumie Sony może trochę na tym ugrać.

Proszę czekać…