Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

'Underwater' - zwiastun intrygującego horroru z Kristen Stewart 0

20th Century Fox zaprezentowało zwiastun intrygującego filmu z Kristen Stewart w roli głównej, który nosi tytuł Underwater. Zapowiedź tego tajemniczo zapowiadającego się projektu znajdziecie poniżej.

Grupa badaczy pracujących głęboko na dnie oceanu, zostaje zaskoczona przez trzęsienie ziemi. Żywioł niszczy placówkę. Ludzie znajdujący się pod wodą, muszą jak najszybciej wydostać się na powierzchnię, jednak nie będzie to proste, ponieważ w głębi czai się nieznane wcześniej zagrożenie.

W obsadzie aktorskiej oprócz wspomnianej powyżej Kristen Stewart są także T.J. Miller, Vincent Cassel, John Gallagher Jr., Gunner Wright, Mamoudou Athie i Jessica Henwick.

Reżyserem produkcji jest William Eubank, który w 2014 roku zaprezentował światu inny intrygujący thriller – Sygnał. Scenariusz został napisany przez Adama Cozada, który ma na swoim koncie pracę przy takich produkcjach, jak Tarzan: Legenda oraz Jack Ryan: Teoria chaosu.

Underwater trafi do kin 10 stycznia 2020 roku.

Źrodło: 20th Century Fox

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

LakiLou

Nie powiem wygląda to całkiem ciekawie choć wybór aktorki uważam za niezbyt udany. Od Zmierzchu mam jakiś uraz do Kristen Stewart i raczej staram się unikać filmów z jej udziałem ;)

Proszę czekać…