filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

IFC Midnight wykupiło survivalowy thriller ‘Radioflash’ 0

IFC Midnight nabyło prawa do nowego thrillera "Radioflash", w którym zobaczymy Dominica Monaghana i Brighton Sharbino.

Akcja filmu dzieje się w dystopijnej przyszłości, w której impuls elektromagnetyczny uderza w Amerykę, eliminując całą moc elektryczną i wprowadzając kraj w Ciemne Czasy. Reese (Sharbino), biegła w nowoczesnych technologiach nastolatka i jej ojciec Chris (Monaghan) uciekają z miasta i szukają schronienia u dziadka głęboko w górach wzdłuż północno-zachodniego Pacyfiku. Bezpieczeństwo jednak wydaję się odrealnione i nieosiągalne.

W przypadku tego gatunku filmowego, którego widzieliśmy już setki razy, wyzwaniem jest uczynić go innym.(…)Chciałem, aby ten film był nieprzewidywalny i dezorientujący, aby widz tak jak bohater nie wiedział, co czai się za rogiem. W filmie nigdy nie ma momentu, w którym jesteśmy pewni, komu możemy zaufać. Cieszymy się, że możemy współpracować z IFC Midnight, dystrybutorem, który szczyci się przekraczaniem oczekiwań widzów.

Dominic Monaghan najbardziej znany jest ze swojej roli we Władcy pierścieni, podczas gdy Sharbino jest rozpoznawalna dzięki roli w The Walking Dead. W obsadzie znaleźli się także Will Patton (Armageddon) i Fionnula Flanagan (Inni). Radioflash wyprodukowali Rocco DeVilliers, Ben McPherson, Brad Skaar i Clay Vandiver.

Premiera filmu będzie miała miejsce 15 listopada.

Źrodło: Variety

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…