Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Disney i Sony nie doszły do porozumienia w sprawie Spider-Mana 0

Bardzo prawdopodobne, że to koniec Spider-Mana w Kinowym Uniwersum Marvela. Walt Disney i Sony Pictures nie doszły do porozumienia w sprawie kontynuowania współpracy.

Jak podaje Deadline, Kevin Feige oraz Marvel Studios nie będą już zaangażowane w produkcję filmów o przygodach Spider-Mana z powodu niemożności dogadania się Walta Disneya z Sony Pictures. Powodem takiego stanu rzeczy są oczywiście pieniądze. Obie strony nie potrafiły dogadać się co do procentów związanych z podziałem zarobionych dolarów.

Dla Walta Disneya jest to spory cios zważywszy na to, że obie tegoroczne produkcje z Człowiekiem Pająkiem pobiły sporo rekordów. Avengers: Koniec gry stał się najbardziej dochodowym tytułem wszech czasów i wyprzedził Avatara, z kolei Spider-Man: Daleko od domu został numerem jeden, jeśli chodzi o filmy z pajęczym superbohaterem.

Na ten moment oznacza to tyle, że Tom Holland nie będzie miał okazji przywdziewać już kostiumu Spider-Mana. Oczywiście w kolejnych tygodniach może okazać się, że Sony Pictures zamierza dalej kontynuować przygody pajączka z sąsiedztwa, ale ciężko będzie z tego w jakiś sensowny sposób wybrnąć. Oczywiście można spróbować w jakiś sposób połączyć to z obecnym uniwersum, w którym zadebiutował Venom.

Co o tym sądzicie?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

Bercik022

Z tego co wyczytałem to Holland dalej będzie brał w tym udział i tak samo wcześniejszy reżyser.

Khaosth

Czyli Jonah Jameson dopadnie go poza kadrem? :)

Adamus0101

Nie trzeba było go ożywiać w "Endgame". xD

Proszę czekać…