filmoznawczyni, miłośniczka kina, hedonistka!

'To: Rodział 2'- pierwsze recenzje już w sieci! 0

Wczesne recenzje kontynuacji kultowego horroru od Warner Bros. wydają się być bardzo mieszane. Jednak w sieci najgłośniej rozbrzmiały głosy krytyków, którzy chwalą produkcję za bycie "przerażającą", "szczerą" i naprawdę "makabryczną".

Choć pokorni fani będą musieli poczekać aż do 6 września, aby zobaczyć ostatnią część ekranizacji przeboju Stephena Kinga, wybrana grupa krytyków filmowych i szczęśliwych widzów trafiła przed ekrany podczas wczesnego pokazu "To: Rozdział 2 ". Niektórzy twierdzą, że kontynuacja ubiegłorocznego hitu kasowego blednie w porównaniu do pierwszej, określonej „trudną do powielenia”, wielu natomiast chwali film, wyróżniając rolę Billa Hadera, który podobno swoim godnym Oscara występem, skradł większość scen.

To: Rozdział 2 jest wspaniałym towarzyszem pierwszej części. Podobne wibracje, świetna chemia pomiędzy członkami zespołu z fajną mieszanka horroru z humorem. Część 2 gra na mocniejszym tonach, ukazując stawianie czoła ciężarowi traumy z dzieciństwa. Ja osobiście skończyłem zalany łzami. Bill Hader skradł to!

Redaktor naczelny Fandango, Erik Davis

To: Rozdział 2 ma pośpieszny, niezdarny pierwszy akt i dziwny brak chemii wśród dorosłych "Przegranych", ale ostatecznie znajduje punkt oparcia. To WIELKI film – przebojowy horror, który nie boi się posuwać do osobliwych rozwiązań. Bill Hader skradł całe show!

Krytyk filmowy ze Slash Film, Chris Evangelista

"To: Rozdział 2" zaczyna się 27 lat po wydarzeniach z pierwszego filmu. Fabuła koncentruje się wokół dorosłych członków Klubu Przegranych powracających do rodzinnego miasta Derry, w stanie Maine, po tym jak Pennywise (Bill Skarsgård) powraca silniejszy i bardziej okrutny niż kiedykolwiek. Oprócz Hadera w jego wielkiej roli, w filmie wystąpią także Jessica Chastain, Xavier Dolan, Jake Weary i Jess Weixler.

Źrodło: Indiewire

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

dragoon1984

Jeden pisze, że świetna chemia, drugi, że brak chemii – no zajebiście – czytaj pan recenzje xD

Proszę czekać…