Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Czy prace na planie filmu ''Breaking Bad'' zostały już zakończone? 1

W mediach sporo spekulowano na temat filmowej kontynuacji Breaking Bad. Teraz gwiazda głównej serii oraz spin-offu Zadzwoń do Saula Bob Odenkirk zdradził ważną informację na temat projektu.

W trakcie wywiadu, którego Bob Odenkirk udzielił portalowi The Hollywood Reporter na temat piątego sezonu Zadzwoń do Saula, aktor zdradził kilka rzeczy na temat tajemniczego filmu, który miałby być kontynuacją serialu zapoczątkowanego w 2008 roku.

Nie mam pojęcia co ludzie wiedzą, a czego nie wiedzą. Trudno mi uwierzyć, że nie wiecie o tym, iż zostało to nakręcone. Zrobili to. Wiecie o co mi chodzi? Jak coś takiego utrzymać w sekrecie? A oni to zrobili.

powiedział Bob Odenkirk

Jeśli słowa odtwórcy roli prawnika Saula Goodmana są prawdziwe, to wygląda na to, że prace na planie zdjęciowym sequelu Breaking Bad zostały zakończone. Prawdopodobnie niebawem powinniśmy dowiedzieć się więcej na temat tego tajemniczego projektu. Na razie nie wiadomo za bardzo o czym będzie owa historia. Możliwe, że z filmu dowiemy się czegoś więcej o dalszych losach Jesse’ego Pinkmana i jego próby odbudowania swojego życia po tragicznych wydarzeniach z finału serialu.

Prace na planie zdjęciowym filmu "Breaking Bad" wystartowały w marcu i miały miejsce w Nowym Meksyku. Premiera prawdopodobnie w przyszłym roku na antenie AMC oraz w serwisie platformy streamingowej Netflix.

Źrodło: The Hollywood Reporter

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…