Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Adaptacja gry ''Uncharted'' ponownie bez reżysera 0

Jeszcze nie umilkły echa głośnego zakończenia współpracy pomiędzy Sony Pictures i Waltem Disneyem, a pierwsza z wymienionych wytwórni musi mierzyć się z następnym problemem. Filmowa adaptacja kultowej serii gier "Uncharted" ponownie bez reżysera.

Jak podaje portal Deadline reżyser filmu 10 Cloverfield Lane Dan Trachtenberg postanowił opuścić pokład i zrezygnował z pracy nad adaptacją gry Uncharted, w której główną rolę ma zagrać Tom Holland. Teraz Sony Pictures Entertainment zamierza jak najszybciej znaleźć jego następcę. Zdjęcia do filmu mają wystartować na początku 2020 roku.

Należy przypomnieć, że jakiś czas temu włodarze Sony podjęli decyzję o stworzeniu nowego studia – PlayStation Productions, które będzie odpowiadało za adaptacje gier wideo. Uncharted jest pierwszym projektem studia i na pewno wszystkim zależy na jak najlepszym przeniesieniu kultowego tytuł na wielki ekran..

Uncharted to filmowa adaptacja jednej z najpopularniejszych gier ostatnich lat. Widowiskowa opowieść o przygodach nieustraszonego poszukiwacza skarbów Nathana Drake’a. Tylko jego sprawność, tylko jego intelekt, spryt i determinacja mogą doprowadzić do odnalezienia mitycznej krainy złota – El Dorado. Drake jest potomkiem słynnego korsarza i obieżyświata, sir Francisa Drake’a. To po nim odziedziczył skłonność do brawury, inteligencję i pragnienie niekończącej się przygody. W poszukiwaniu El Dorado towarzyszyć mu będzie zaufany przyjaciel Victor Sullivan oraz przebojowa dziennikarka Elena Fisher.

Premiera Uncharted została zaplanowana na 18 grudnia 2020 roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…