Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Aktorka znana z seriali Marvela zagra w aktorskim ''Cowboy Bebop'' 0

Platforma Netflix kompletuje obsadę aktorską serialu Cowboy Bebop opartego o kultowe anime z 1998 roku. Producenci wybrali właśnie aktorkę, która wcieli się w postać Julii.

Jakiś czas temu ogłoszono nazwiska aktorów, którzy zagrają główne role w serialu Cowboy Bebop:

Teraz do tej grupy dołącza także Elena Satine, która wcieli się w postać Julii. Bohaterka opisywana jest, jako obiekt pożądania Spike’a Spiegela. Do tej pory aktorka urodzona w Gruzji miała okazję zagrać w takich produkcjach, jak Agenci T.A.R.C.Z.Y. czy The Gifted: Naznaczeni.

Nad serialem pieczę sprawują Josh Appelbaum, André Nemec, Jeff Pinkner i Scott Rosenberg. W przy produkcji jako konsultant pracuje Shinichirô Watanabe, twórca oryginalnego anime z lat dziewięćdziesiątych.

Oryginał to historia Spike’a Spiegela, łowcy nagród o tajemniczej przeszłości. Żyje od jednej wypłaty do drugiej, starając się robić jak najmniej. Jego partnerami są Jet Black – właściciel statku kosmicznego Bebop, złodziejka Faye Valentine, komputerowy geniusz o imieniu Ed oraz inteligentny pies wabiący się Ein. Razem podróżują od planety do planety szukając łatwego zarobku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…