Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazda ''Jokera'' twierdzi, że filmy Marvela nie są dla dorosłych 0

Marc Maron to aktor, którego powinni kojarzyć wszyscy fani znakomitego serialu Netfliksa GLOW. Już niedługo 55-letni aktor pojawi się na ekranach kin w filmie Joker.

Ostatnio Marc Maron miał okazję pojawić się w programie rozrywkowym Conana O'Briena, w którym mówił na temat komiksowych ekranizacji. W pewnym momencie rozmowy został zapytany przez prowadzącego czy to nie on wcielił się w młodszą wersję Stana Lee w widowisku Avengers: Koniec gry. Aktor stwierdził, że nie i co więcej dodał, że nie oglądał nawet tego filmu.

Mam z nimi pewien problem i generalnie ich nie lubię. Nie chcę być prześladowany przez te filmy. Jestem dorosły, nie mam siedmiu lat. Myślę, że te filmy są skierowane do dorosłych męskich kujonów. Teraz muszę udać się 15-20 minut do mniejszego kina, aby obejrzeć film dla dorosłych z innymi dorosłymi, gdzie możemy razem usiąść i nie zrozumieć zakończenia. To część tego doświadczenia. Kiedy wychodzisz z kina i myślisz: "Czy ten facet umarł? To nie jest jasne". Taki rodzaj filmu sprawia mi przyjemność. Nie chce być nękany przez dorosłych nerdów. Po prostu ich nie oglądam, nie jestem zainteresowany. Może trochę przesadzam.

stwierdził Marc Maron

Oczywiście można zarzucić Maronowi hipokryzję, ponieważ wystąpił w filmie Joker, który bazuje na komiksach. Warto jednak przypomnieć, że aktor zgodził się zagrać w tym filmie tylko i wyłącznie dlatego, że dało mu to możliwość pracowania z Joaquinem Phoenixem i Robertem De Niro. Nie jest także tajemnica, że Joker będzie się zdecydowanie różnił od klasycznego filmu superbohaterskiego.

Joker wejdzie do kin 4 października 2019 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…