Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Robert Englund ma swojego kandydata do roli Freddy'ego Kruegera 0

Freddy Krueger to prawdziwa popkulturowa ikona kina. Jeden z najbardziej rozpoznawalnych bohaterów w historii i to nie tylko kina grozy, ale w ogóle. Przez lata Robert Englund wcielał się w kultowego mordercę z sennych koszmarów.

Ostatnio aktor miał okazję udzielić wywiadu, w którym stwierdził, że prawdopodobnie dałby radę jeszcze jeden raz wcielić się we Freddy’ego, jednak serii potrzebny nowy start. Z nowym aktorem, który mógłby kilkukrotnie założyć szpony Kruegera. Englund ma nawet swojego faworyta.

Plotki, które słyszałem dotyczyły Kevina Bacona. Kevin kocha horrory. Jest prawdziwym aktorem, charakterystycznym aktorem. Potrzebujemy kogoś takiego do tego. Żeby to przejął i wykorzystał do tego nowe technologie.

stwierdził legendarny aktor kina grozy

Oczywiście Kevin Bacon to niekwestionowana gwiazda, nawet jeśli jego czas już minął. Warto jednak pamiętać o tym, że dla fanów oryginalnych filmów z serii "Koszmar z ulicy Wiązów", każdy ewentualny restart będzie zwykłym skokiem na kasę. Wystarczy przypomnieć sobie 2010 rok i film, w którym rolę Freddy’ego Kruegera zagrał Jackie Earle Haley.

Przykład Halloween pokazuje jednak, że współcześnie można zrobić kolejną część znanego cyklu, która zostanie dobrze przyjęta przez publiczność i zarobi krocie. Może warto spróbować jeszcze jeden raz? Z Robertem Englundem na pokładzie.

Źrodło: MovieWeb

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

"Może warto spróbować jeszcze jeden raz? Z Robertem Englundem na pokładzie."      
To jest jedyne co dopuszczam za możliwe, bo nic innego mnie nie usatysfakcjonuje, aczkolwiek Bacon jest świetny i lubię gościa, to jednak Freddy to tylko Robert! To było by coś! ;D      

Proszę czekać…