Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Galeria z plakatami produkcji Disneya - ''The Mandalorian'', ''Zakochany kundel'' i inne 0

Wydarzenie D23 Expo wkracza w najważniejszy moment. Na konwencie zaprezentowane zostaną najważniejsze informacje związane z produkcjami Walta Disneya. Na razie mamy dla Was galerię z plakatami seriali oraz filmów, które niebawem zawitają na platformę streamingową Disney+.

W sieci zaprezentowane zostały plakat takich produkcji jak The Mandalorian, Lady and the Tramp, High School Musical: The Musical: The Series, Noelle oraz The World According to Jeff Goldblum.

The Mandalorian

Najbardziej wyczekiwana produkcja Disneya, jeśli chodzi o pierwszą fazę wdrażania nowej platformy streamingowej.

Po historiach Jango i Boby Fettów, w uniwersum "Gwiezdnych wojen" pojawia się nowy wojownik. The Mandalorian rozgrywa się po upadku Imperium i przed powstaniem Najwyższego Porządku. Podążamy za samotnym strzelcem w odległych zakątkach galaktyki, daleko od autorytetu Nowej Republiki.

Lady and the Tramp

Aktorki remake jednej z najbardziej popularnych animacji Walta Disneya – Zakochanego kundla. Tym razem zamiast kreskówkowych zwierzaków w rolach głównych zobaczymy żywe psiaki.

High School Musical: The Musical: The Series

Produkcja, która z pewnością znajdzie rzeszę fanów. Nie będzie to ani kontynuacja filmów kinowych, ani serialowy reboot. Zamiast tego widzowie otrzymają serię z gatunku mockumentary skupiającą się na grupie licealistów, która przygotowuje własną sceniczną produkcję "High School Musical".

Noelle

Na Disney+ święta przyjdą już w listopadzie. Premierę będzie miała świąteczna produkcja z Anną Kendrick i Billem Haderem. Historia ma opowiadać o córce Świętego Mikołaja, która musi wyruszyć w świat po tym, jak dochodzi do zaginięcia jej brata Nicka. To właśnie on ma niebawem przejąć interes po swoim ojcu.

The World According to Jeff Goldblum

Świat oczami Jeffa Goldbluma. Serial dokumentalny, w którym hollywoodzki gwiazdor będzie pokazywał zakulisową historię przedmiotów codziennego użytku, takich jak głośniki.

Źrodło: Slash Film

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…