Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''The Mandalorian'' - klimatyczny zwiastun pierwszego serialu Star Wars 1

Najpierw pokazano plakat, jednak nie na to wszyscy czekaliśmy. Walt Disney wreszcie zaprezentował pierwszą oficjalną zapowiedź serialu The Mandalorian. Po jej obejrzeniu będziecie gotowi przyznać, że warto było czekać! Serdecznie zachęcamy do oglądania i komentowania.

Przede wszystkich teaserowy zwiastun, który został zaprezentowany w trakcie D23 Expo nie wygląda, jak zapowiedź serialu mającego zadebiutować w serwisie platformy streamingowej. The Mandalorian wygląda jak widowisko kinowe – zdjęcia czy efekty specjalne robią wrażenie i z pewnością w gotowym produkcie będą prezentowały się jeszcze lepiej. Zresztą nie ma na co czekać – oglądajcie!

Po historiach Jango i Boby Fettów, w uniwersum "Gwiezdnych wojen" pojawia się nowy wojownik. The Mandalorian rozgrywa się po upadku Imperium i przed powstaniem Najwyższego Porządku. Podążamy za samotnym strzelcem w odległych zakątkach galaktyki, daleko od autorytetu Nowej Republiki.

W obsadzie aktorskiej serialu znaleźli się między innymi Pedro Pascal, Carl Weathers, Giancarlo Esposito, Gina Carano oraz Brendan Wayne. Twórcą serii jest Jon Favreau.

Premiera serialu The Mandalorian będzie miała miejsce 12 listopada. Co sądzicie o tym teaserze?

Źrodło: Star Wars

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 4

Adamus0101

Szykuje mi się kolejny serial do spiracenia ;)

PolepioneKadry

Podzielam zdanie przedmówców – materiał prezentuje się znakomicie. Można go spokojnie pomylić z widowiskiem przeznaczonym na duży ekran. Jest stylowo i klimatycznie, choć to głównie zasługa industrialu towarzyszącemu obrazom. Ale kredyt zaufania udzielony i mam nadzieję że zostanie spłacony w całości ;-)

Akira_Kurosawa

Będzie dostępny na jakiejś platformie Disneya. Nie obejrzę. Mam wykupić coś, żeby obejrzeć sobie jeden serial? Ale zwiastun wygląda fajnie. Na mnie zrobił wrażenie.

LakiLou

Prezentuje się wyśmienicie. Nie pozostaje nic innego jak go wyczekiwać.

Proszę czekać…