Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Disney zapowiedział trzy kolejne seriale Marvela 1

Walt Disney chce maksymalnie wykorzystać dobra, które posiada w swoim posiadaniu do promowania platformy streamingowej Disney+. Na D23 Expo zapowiedziano trzy kolejne seriale, które będą wchodziły w skład Marvel Cinematic Universe.

Szef Marvel Studios Kevin Feige ogłosił, że w planach studia jest stworzenie trzech kolejnych seriali bazujących na komiksach wydawnictwa. Na liście nowych tytułów znalazły się: "Ms. Marvel", "She-Hulk" oraz "Moon Knight".

Serialem "Ms. Marvel" zajmie się Bisha K. Ali. Będzie to pierwszy serial opowiadający o muzułmańskiej superbohaterce. Historia koncentruje się na nastolatce o imieniu Kamela Kahn pochodzącej z pakistańsko-amerykańskiej rodziny mieszkającej w New Jersey. Dziewczyna posiada polimorficzne moce – potrafi rozciągać się i zmieniać kształty. Komiks zdobył nagrodę Hugo za najlepszą historię graficzną w 2015 roku.

"She-Hulk" została stworzona przez Stana Lee oraz Johna Buscema i po raz pierwszy pojawiła się w komiksie "Savage She-Hulk" z lutego 1980 roku. Główną bohaterką historii jest Jennifer Walters – prawniczka oraz kuzynka Bruce’a Bannera, która musi poddać się natychmiastowej transfuzję krwi po urazie. Dzięki temu uzyskuje cechy podobne do Hulka.

Moon Knight znany również jako Marc Spector to były agent CIA, który zostaje prawie zabity przez terrorystę o imieniu Bushman. Życie Marca ratuje jednak księżycowy bóg Khonshu. Mężczyzna mści się i zabija Bushmana zostając bohaterem znanym, jako Moon Knight. Komiks "Moon Knight" został stworzony przez Douga Moencha i Dona Perlina.

Na który z tych tytułów czekacie najbardziej?

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 3

LakiLou

No, no marvel nas rozpieszcza :) Ciekawe jak będą się prezentować.

Animek84

Ciekawe czy Pakistanka będzie walczyć ze złymi Amerykanami chcącymi praw do dostępu do broni oraz z budowniczymi muru. I zastanawia mnie jak wyjaśnią iż siostrzenica Bannera jest czarna. Będą "wesołe" seriale :D

Bercik022 Animek84

@Animek84 z tą pakistanką to można tak sobie dopowiedzieć, że przez zamianę w Inhumans zmieniła się jej skóra :P

Proszę czekać…