Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Lady i Tramp w pierwszym zwiastunie ''Zakochanego kundla'' 0

Aktorski Zakochany kundel to drugi po serialu The Mandalorian najważniejszy tytuł tegorocznego D23 Expo. Walt Disney właśnie zaprezentował zwiastun kolejnej produkcji bazującej na klasycznym filmie animowanym. Serdecznie zapraszamy do oglądania i komentowania.

W ostatnich filmach Walt Disney stawiał na efekty komputerowe. Przy produkcji filmu bazującego na animacji z lat pięćdziesiątych postawiono na aktorów oraz żywe zwierzęta – komputera użyto jedynie przy okazji tworzenia efektów, w których psiaki ze sobą rozmawiają. Poniżej możecie zobaczyć jak to wygląda w samym filmie:

Oryginał opowiadał o niesfornym, kochającym swobodę kundelku wabiącym się Tramp. Gdy poznaje zachwycającą spanielkę Lady, od razu traci dla niej głowę. Za jego namową suczka opuszcza swój dom, w którym prym wiodą dwa złośliwe koty. Para zakochanych wyrusza na spotkanie prawdziwej miłości i niezwykłych przygód. Na swej drodze spotykają całą plejadę pełnych uroku postaci.

Obsada aktorska filmu prezentuje się następująco:

Reżyserem filmu jest Charlie Bean. Za scenariusz odpowiada Andrew Bujalski. Premiera filmu w dniu premiery platformy streamingowej Disney+, czyli 12 listopada.

Źrodło: Disney

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Proszę czekać…