Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Anna Kendrick i Bill Hader dziećmi Świętego Mikołaja w zwiastunie ''Noelle'' 0

Noelle to kolejny tytuł, który doczekał się zwiastuna na D23 Expo. Zapowiedź świątecznej komedii w gwiazdorskiej obsadzie znajdziecie poniżej. Serdecznie zachęcamy do oglądania i komentowania materiału wideo udostępnionego przez Walta Disneya.

Anna Kendrick wciela się w postać Noelle Kringle, córki Świętego Mikołaja. Oprócz niej w obsadzie są także Bill Hader, Billy Eichner, Shirley MacLaine, Julie Hagerty i Bryan Brendle.

W nadchodzącej komedii świątecznej córka Krisa Kringle’a uwielbia świąteczną atmosferę i zabawę, jednak żałuje, że nie może zrobić czegoś "ważnego", jak jej ukochany brat Nick, który niebawem będzie zajmował się Bożym Narodzeniem. Przejmie schedę po swoim ojcu i to on zostanie nowym Świętym Mikołajem. Niestety w pewnym momencie Nick rozpada się niczym piernikowe ciastko z powodu ciążącej na nim presji, dlatego też Noelle sugeruje, aby zrobił sobie przerwę i uciekł. Niestety kiedy nie wróci, dziewczyna musi rozpocząć poszukiwania swojego brata i sprowadzić go z powrotem, aby uratować święta Bożego Narodzenia.

Premiera komedii będzie miała miejsce 12 listopada, czyli w dniu debiutu platformy streamingowej Disney+. Co sądzicie o zapowiedzi?

Źrodło: Walt Disney

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…