Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kat Dennings wraca do MCU - zagra w serialu ''WandaVision'' 0

Na D23 Expo dowiadujemy się sporo ciekawych rzeczy na temat przyszłych produkcji, które zawitają na platformie streamingowej Disney+. Jedną z nich jest powrót aktorki Kat Dennings do Marvel Cinematic Universe.

Kat Dennings miała okazję zagrać w dwóch widowiskach należących do Kinowego Uniwersum Marvela – Thor oraz Thor: Mroczny świat. Teraz 33-letnia aktorka pojawi się w serialu, który opowie historię Wandy i Visiona. Dennings ponownie wcieli się w postać Darcy Lewis – studentki politologii, która w filmach o Thorze była stażystką Erika Selviga oraz asystentką Jane Foster.

Co ciekawe Kat Dennings nie będzie jedyną, która ponownie zawita w Marvel Cinematic Universe. Randall Park, którego powinniście znać z filmu Ant-Man and the Wasp jeszcze raz sportretuje postać agenta Jimmy’ego Woo. Nową twarzą w serialu WandaVision będzie natomiast Kathryn Hahn. Zagra ona postać opisywaną, jako głośną sąsiadkę Wandy.

WandaVision będzie serialem składającym się z sześciu odcinków. Za reżyserię odpowiada Matt Shakman. Na ekranie w rolach tytułowych pojawią się oczywiście gwiazdy znane wszystkim fanom MCU – Elizabeth Olsen i Paul Bettany. Oprócz nich w obsadzie jest także Teyonah Parris, która zagra dorosłą Monikę Rambeau (jej młodsza wersja pojawiła się w Kapitan Marvel).

WandaVision zawita w serwisie platformy Disney+ w 2021 roku.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…