Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Oficjalny tytuł i data premiery filmu ''Breaking Bad'' 1

To się dzieje naprawdę! Platforma Netflix zaprezentowała krótki materiał wideo będący zapowiedzią premiery filmowej kontynuacji jednego z najlepszych seriali w historii telewizji – Breaking Bad.

W materiale, który został udostępniony przez amerykańską platformę streamingową dowiedzieliśmy się, że produkcja będzie nosiła tytuł El Camino: A Breaking Bad Movie. Oprócz tego poznaliśmy datę premiery filmu, który został wyreżyserowany przez twórcą serialu, Vince'a Gilligana. Raczej nikogo nie będzie to dziwiło, ale on odpowiada także za scenariusz.

Premiera El Camino: A Breaking Bad Movie będzie miała miejsce 11 października 2019 roku. Film trafi do serwisu platformy streamingowej Netflix.

Wygląda, że w filmie nie tylko Jesse Pinkman grany przez Aarona Paula będzie znajomą twarzą. W zapowiedzi, którą możecie obejrzeć poniżej pojawia się kumpel głównego bohatera – Skinny Pete, który jest portretowany przez Charlesa Bakera. Mężczyzna jest przesłuchiwany przez DEA i wypytywany o Jesse’ego, który jak doskonale pamiętacie uciekł po dramatycznych wydarzeniach z finałowego odcinka Breaking Bad.

Poniżej możecie zobaczyć teaserowy plakat:

Czy Wy też nie możecie doczekać się października i premiery filmu El Camino: A Breaking Bad Movie?

Źrodło: Netflix

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…