Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Kraina lodu 2'' i ''Naprzód'' - dwie animacje Disneya z nowymi plakatami 1

Walt Disney to nie tylko filmy i seriale należące do Kinowego Uniwersum Marvela oraz świata "Gwiezdnych wojen". To także filmy animowane! W sieci zadebiutowały plakaty dwóch głośnych produkcji. Znajdziecie je poniżej.

Kraina lodu 2 to efekt ponownego spotkania twórców nagrodzonej Oscarem i jeszcze do niedawna najbardziej dochodowej animacji w historii kina – Krainy lodu (produkcja pod względem finansowym została prześcignięta przez remake Króla lwa.

W drugiej części Anna, Elsa, Kristoff, Olaf i Sven opuszczają Arendelle i udają się do starożytnego zaczarowanego lasu. Tam mają zamiar znaleźć źródło mocy Elsy, co pomoże im w ocaleniu królestwa. W obsadzie filmu ponownie Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff i Josh Gad.

Premiera w USA planowana jest na 22 listopada 2019 roku.

Naprzód, czyli nowa animacja Pixara to historia dwóch elfich braci, którzy opuszczają swoją bezpieczną dzielnicę, aby przeżyć wielką przygodę. Ich celem jest sprawdzenie tego czy na świecie jest jeszcze magia. Obsada aktorska, która użyczy głosu postaciom robi naprawdę wielkie wrażenie. W oryginalnej ścieżce dźwiękowej usłyszymy głosy takich aktorów, jak: Tom Holland, Chris Pratt, Julia Louis-Dreyfus i Octavia Spencer.

Naprzód ma trafić do kin 6 marca 2020 roku.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…