Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Palpatine na nowym plakacie filmu ''Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie'' 1

Na D23 Expo nie mogło zabraknąć panelu poświęconego widowisku Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie. W jego trakcie zaprezentowano między innymi nowy plakat promujący film, na którym widnieje sylwetka Palpatine’a.

Na nowym plakacie, który pokazano w trakcie D23 Expo wzrok przykuwa przede wszystkim sylwetka imperatora Palpatine’a. Niżej możemy zobaczyć kolejny pojedynek pomiędzy Rey, a Kylo Renem. Oto jak prezentuje się wspomniany plakat:

Oczywiście plakat nie był jedynym materiałem promocyjnym, który pokazano widzom na D23 Expo. Puszczony został również nowy fragment, w którym Rey grana przez Daisy Ridley była ubrana na czarno i trzymała w ręce czerwony miecz świetlny. Sama broń była dwustronna i mogła rozbijać się na dwie części. Oczywiście scena sugeruje, jakoby Rey przeszła na Ciemną Stronę Mocy.

Na scenie w trakcie panelu pojawiła się również obsada aktorska filmu Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie. Wśród gości znalazło się miejsce dla Keri Russell, która wcieli się w postać o imieniu Zorri Bliss. Ma ona być w jakiś sposób połączona z Poe Dameronem. Co ciekawe w trakcie konwentu nie pojawił się Mark Hamill.

Twitter: Walt Disney

Gwiezdne wojny: Skywalker Odrodzenie trafią do kina 19 grudnia 2019 roku.

Źrodło: Walt Disney

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…