Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Steve Agee z ważną rolą w ''The Suicide Squad'' Jamesa Gunna 0

James Gunn kompletuje obsadę aktorską swojego filmu, który opowie o grupie znanej jako Legion samobójców. Na liście płac znajdzie się komik i aktor – Steve Agee, który wcieli się w jednego z członków tytułowej drużyny.

Jak donosi portal Deadline, Steve Agee dołączy do obsady aktorskiej komiksowego widowiska The Suicide Squad w reżyserii Jamesa Gunna. 50-letni aktor oraz komik wcieli się w postać znaną jako King Shark.

King Shark to humanoid – posiada ludzkie ciało i głowę rekina. Został stworzony przez Karla Kesela i po raz pierwszy na kartach komiksów pojawił się w zeszycie "Superboy vol. 3 #0 " z 1994 roku. W komiksach Superboy dołącza do Legionu samobójców, aby zniszczyć złowrogą organizację Silicon Dragons. Pomaga mu właśnie King Shark.

Co ciekawe Steve Agee miał już okazję pracować z Jamesem Gunnem przy okazji filmu Strażnicy Galaktyki vol. 2. Wówczas wcielił się w bohatera o mieniu Gef – członka grupy Ravagers.

James Gunn nie tylko wyreżyseruje The Suicide Squad, ale także będzie pracował na scenariuszu własnego autorstwa. Na ekranie pojawią się Margot Robbie (Harley Quinn), Viola Davis (Amanda Waller), Jai Courtney (Captain Boomerang), Joel Kinnaman (Rick Flag) Idris Elba, David Dastmalchian (Polka-Dot Man), Daniela Melchior (Ratcatcher) i Flula Borg. Premiera 6 sierpnia 2021 roku.

Źrodło: Deadline

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…