Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Czarna Pantera 2'' oficjalnie zapowiedziana - jest data premiery 1

Szef Marvel Studios Kevin Feige oficjalnie ogłosił plany realizacji widowiska Czarna Pantera 2. Król Wakandy ponownie zawita do kin w 2022 roku.

W trakcie prezentacji Marvel Studios na D23 Expo Kevin Feige zaprosił na scenę reżysera Ryana Cooglera, aby oficjalnie ogłosić plany realizacji filmu Czarna Pantera 2. Filmowiec na razie nie był w stanie powiedzieć kto będzie przeciwnikiem tytułowego superbohatera, ani jak będzie brzmiał oficjalny tytuł sequela, jednak wyjawił, że superprodukcja należąca do Kinowego Uniwersum Marvela zawita do kin 6 maja 2022 roku.

Nie ujawniono również nazwisk aktorów i aktorek, którzy znajdą się w obsadzie filmu, ale z pewnością możemy pisać o tym, że na ekranie zobaczymy Chadwicka Bosemana i Letitię Wright, którzy ponownie wcielą się w T’Challę i Shuri.

Poniżej możecie zobaczyć zdjęcie z panelu, w którym udział wziął Ryan Coogler i Kevin Feige.

Informacja o realizacji kontynuacji jednego z największych hitów MCU była tak naprawdę kwestią czasu. Pierwsze widowisko o królu Wakandy zarobiło na całym świecie 1,346 mld dolarów z czego 700 mln pochodziło z amerykańskich kin.

Źrodło: ComicBookMovie

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…