Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''Wojna o prąd'' - polski zwiastun i plakat produkcji w gwiazdorskiej obsadzie 0

Edison kontra Tesla. Przed Wami polski zwiastun oraz plakat produkcji w gwiazdorskiej obsadzie zatytułowanej – Wojna o prąd. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z materiałami promującymi film.

Wojna o prąd, porywająca, nakręcona z epickim rozmachem historia wyścigu dwóch wielkich umysłów, Thomasa Edisona (w tej roli Benedict Cumberbatch) oraz Nikoli Tesli (granego przez Nicholasa Houlta), w naszych kinach pojawi się 11 października, ale już teraz w sieci dostępny jest polski zwiastun filmu.

Producentem obrazu, ukazującego kulisy morderczej rywalizacji Edisona i Tesli o to, który system elektryczny zrewolucjonizuje nie tylko współczesny obu wynalazcom świat, ale cały następny wiek, jest słynny Martin Scorsese. Znakomite kreacje aktorskie Michaela Shannona jako inwestora i wynalazcy George’a Westinghouse’a oraz Toma Hollanda, wcielającego się w postać magnata biznesu Samuela Insulla, uzupełniają tę niewiarygodnie wciągającą, opartą na prawdziwych wydarzeniach opowieść o pełnej dramatyzmu wojnie o prąd.

Wojna o prąd w kinach od 11 października!

Źrodło: Forum Film Poland

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

ZSGifMan

Świetne – czekam!           
Może trochę niezbyt na temat, ale mnie bardzo się podobał i ciągle się przypomina dosyć drobna rola Tesli w Prestiżu wykreowana przez niestety nieżyjącego już dziś Davida Bowie. Kiedy pada tylko nazwisko tego wielkiego wynalazcy, od razu przed oczami mam obraz tego wielkiego… piosenkarza :)      

Proszę czekać…