Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Gwiazdy ''(Nie)znajomych'' w nowym teledysku Dawida Podsiadły, który debiutuje jako producent filmowy! 0

Wiosna i lato to pasmo sukcesów Dawida Podsiadły. Diamentowa płyta, koncert z Taco Hemingwayem wyprzedany na PGE Narodowym, sukces singla "Trofea", który okupował pierwsze miejsce notowań radiowych list przebojów przez całe kończące się lato. Nadchodzącą jesień artysta zaczyna premierą klipu do utworu "Najnowszy klip", zapowiadającego film Nieznajomi, który trafi do kin już 27 września i przy którym Dawid Podsiadło debiutuje w roli producenta filmowego!

Fot. Jarosław Sosiński

Od dziś można oglądać teledysk do nowego singla z płyty "Małomiasteczkowy". Po raz kolejny, po teledysku do singla "Trofea", artysta współpracuje z plejadą polskich aktorów. W klipie występują odtwórcy głównych ról w filmie Nieznajomi: Maja Ostaszewska, Tomasz Kot, Kasia Smutniak, Łukasz Simlat, Aleksandra Domańska, Michał Żurawski i Wojtek Żołądkowicz.

Z Tadeuszem Śliwą, reżyserem filmu, miałem okazję współpracować już wielokrotnie. W ubiegłym roku zrobiliśmy teledysk do utworu "Początek", który zrobił niesamowity wynik na YouTube. Z pozostałymi członkami ekipy producenckiej też miałem okazję poznać się wcześniej, więc proces dołączenia do projektu przebiegł bardzo naturalnie. Choć na początku rozmawialiśmy o współpracy w warstwie muzycznej, ostatecznie skończyło się na tym, że dołączyłem do filmu jako producent. Jestem bardzo zadowolony z efektu końcowego, mamy naprawdę wspaniałą obsadę i po prostu bardzo dobry film. To z pewnością dopiero początek mojej przygody ze światem filmu.

mówi popularny piosenkarz

W trakcie kolacji grupa przyjaciół decyduje się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa sekrety, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami.

Nieznajomi w kinach od 27 września 2019 roku.

Źrodło: Mówi Serwis

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 2

Wilsa

Chlopak sie rozwija, brawo. A film faktycznie zapowiada sie nieźle.

Pauka

W końcu zapowiada się dobry polski film!

Proszę czekać…