Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Jarosław Kaczyński w nowym spocie promującym ''Politykę'' 0

Już jutro pierwsze pokazy Polityki, nowego filmu Patryka Vegi. Z tej okazji polski filmowiec wrzucił do sieci nowy spot promujący film, w którym wykorzystany został autentyczny materiał z wypowiedzią Jarosława Kaczyńskiego.

fot. materiały prasowe Kino Świat

Są filmy, które wstrząsają widzami, stając się wydarzeniami daleko wykraczającymi poza świat kina i bezpowrotnie zmieniającymi rzeczywistość… Polityka Patryka Vegi z pewnością jest jednym z nich. Utrzymywane na etapie produkcji w całkowitej tajemnicy najnowsze dzieło króla box office’u, to film, który z właściwą reżyserowi ostrością portretuje środowisko wzbudzające w kraju powszechne i skrajne emocje. Które dzieli Polaków jak żadne inne. I które nigdy dotąd nie zostało równie przenikliwie pokazane na dużym ekranie.

W "Pitbullu" Patryk Vega zajął się policją, w Botoksie wziął pod lupę służbę zdrowia, a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną. Co robią i jak zachowują się najważniejsi ludzie w kraju, kiedy gasną światła kamer i spadają maski? Jak władza i dostęp do publicznych pieniędzy wpływa na osoby piastujące najwyższe urzędy i pełniące obowiązki wobec Narodu? Bezkompromisowa Polityka odpowiada na te pytania. To film o przedstawicielach wszystkich frakcji i ugrupowań politycznych w Polsce, o rządzących i opozycji, o świeckich liderach i politykach w sutannach.

Źrodło: Facebook: Patryk Vega

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Animek84

"w Botoksie wziął pod lupę służbę zdrowia" raczej zrobił z tego zestaw najbardziej sucharystycznych skeczów/żartów o służbie zdrowia i zrobił z tego film.

Adamus0101 Animek84

@Animek84 Lepsza jest druga część tego zdania "…a teraz przyszedł czas na polską scenę polityczną." – wszyscy dobrze wiedzą, że pokaże tylko prawą część tej sceny. Gdyby uderzał również w lewą część to młody Szczur nigdy w życiu by w tym nie zagrał.

Animek84 Adamus0101

@Adamus0101 dlatego mówię że to propagandówka jak Smoleńsk tylko dla fanów PO.

dragoon1984

Rozumiem, że Olbrychski gra Tuska?
Iks de.

Bercik022 dragoon1984

@dragoon1984 nie on gra typa, którego wciągają do polityki, ma to być obraz tego, że byle kto może wejść do sejmu, a wprowadza go Schetyna :p

Proszę czekać…