Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

''(Nie)znajomi'' - zwiastun wzruszającej i pełnej humoru produkcji 1

Mówi Serwis zaprezentował nowy zwiastun wyczekiwanego filmu Nieznajomi. Serdecznie zapraszamy do oglądania i komentowania zapowiedzi polskiego filmu.

Fot. Jarosław Sosiński

Prezentujemy oficjalny trailer Nieznajomych – wzruszającej i pełnej humoru produkcji, inspirowanej hitem, który pokochały miliony widzów na całym świecie, z doborową obsadą, jakiej dawno nie było w polskim kinie.

Czy w czasach, kiedy telefony stały się największymi powiernikami naszych tajemnic, ujawnienie ich zawartości przyjaciołom i partnerom życiowym może się dobrze skończyć? Zobaczcie, jakie konsekwencje na pozór niewinnej zabawy czekają filmowe pary: Ewę (Kasia Smutniak) i Tomka (Tomasz Kot), Annę (Maja Ostaszewska) i Grzegorza (Łukasz Simlat), Czarka (Michał Żurawski) i Olę (Aleksandra Domańska) oraz jedynego w tym gronie singla – Wojtka (Wojciech Żołądkowicz) i przekonajcie się, że wszystko, co mamy w telefonie, może zostać użyte przeciwko nam!

W trakcie kolacji grupa przyjaciół decyduje się zagrać w nietypową grę. Muszą ujawniać wiadomości przychodzące na ich telefony, a rozmowy przełączać w tryb głośnomówiący. Szybko okazuje się, że każdy z uczestników gry skrywa sekrety, którymi wolałby się z nikim nie dzielić, a na pozór przyjemny wieczór wywraca ich świat do góry nogami.

Film wyreżyserował Tadeusz Śliwa. Autorami adaptacji scenariusza są Katarzyna Sarnowska oraz Tadeusz Śliwa. Dystrybutorem Nieznajomych jest Dystrybucja Mówi Serwis.

Nieznajomi w kinach od 27 września 2019 roku.

Źrodło: Mówi Serwis

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 5

Bernadetta_Trusewicz

Jeżeli film będzie, taki jak promo i wersja włoska, to ogień, ogień! W ramach oczekiwań, kto nie widział, jaki wysiłek musieli włożyć aktorzy w spożywanie makaronu na planie w wykonaniu Tomka Kota, podrzucam smaczek: https://www.instagram.com/p/B18tt9ngbRq/ <3 To się nazywa poświęcenie!

Wilsa

Temat na czasie:) nie widziałam wloskiej wersji, ale polska wersje chetnie obejrze. Obasda daje nadzieje na naprawdę dobry , polski film.

KamilaGryz

wspaniala wiadomość! poprzednie remake były super, mam nadzieje ze ten rowniez bedzie :)

Malwaa

Ja się jaram, że zrobili polską odpowiedź na taki hit. :D

KamilaGryz Malwaa

@Malwaa wreszcie jakaś udana polska komedia z doborowa obsadą :)

Proszę czekać…