Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Kapitalny plakat nowego sezonu ''American Horror Story'' 0

Już niebawem fanów American Horror Story czeka kolejna dawka grozy. Tym razem nowa odsłona popularnej antologii została stworzona w konwencji slashera. W sieci zadebiutował nowy plakat promujący "American Horror Story: 1984".

Tym razem podtytuł serii to "1984", co doskonale wpisuje się w obecną fascynację latami osiemdziesiątymi. Twórcy American Horror Story uwielbiają przecież cofać akcję w czasie, składając hołd minionym dekadom. A lata 80. to nie tylko Madonna i trwała ondulacja, ale także kultowe slashery, takie jak "Piątek trzynastego", "Koszmar z ulicy wiązów" czy "Halloween" – krwawe horrory, w których w niewyjaśnionych okolicznościach, po kolei giną główne postacie.

Ryan Murphy i Brad Falchuk są jak zwykle bardzo tajemniczy i nie chcą zdradzać zbyt wiele na temat nowej odsłony swojego dzieła, dlatego fanom horrorów pozostaje jedynie domyślać się, co czai się za rogiem. Czy American Horror Story: 1984 będzie miał postać slashera? Tego dowiemy się niebawem, ale jedno jest pewne – w nowej serii nie zabraknie klimatu lat 80. i mrocznej atmosfery.

Premiera 3. sezonu serialu American Horror Story: 1984 odbędzie się już w czwartek 19 września o godzina 23:00 tylko na FOX!

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 1

JustynaMacugowska

Jak na razie wszystko co związane z tym sezonem tego serialu wygląda rewelacyjnie :)

Proszę czekać…