Redaktor Naczelny FDB. Od czasu do czasu, lubię obejrzeć sobie jakiś film :)

Michał Żebrowski lektorem w serialu ''Wiedźmin'' - zobaczcie zwiastun 1

Michał Żebrowski, czyli aktor, który przed laty wcielił się w postać Geralta z Rivii w polskiej adaptacji "Wiedźmina", może być zaangażowany również w serial przygotowywany przez platformę Netflix. W sieci pojawił się zwiastun serii, w której aktor… jest lektorem.

fot. materiały prasowe

Premiera Wiedźmina zbliża się wielkimi krokami. Polski oddział Netfliksa słynie ze znakomitych pomysłów, jeśli chodzi o promocje swoich produkcji. Wystarczy przypomnieć sobie spoty telewizyjne Domu z papieru z Krzysztofem Piątkiem czy Beatę Kozidrak w zapowiedziach Orange is the New Black. Teraz przyszła pora na ekranizację kultowej serii powieści autorstwa Andrzeja Sapkowskiego.

W sieci można znaleźć zwiastun serialu, w którym za lektora robi… Michał Żebrowski, czyli odtwórca roli Geralta z Rivii z polskiej produkcji o Wiedźminie. Zapowiedź możecie obejrzeć poniżej:

Wśród fanów nie brakuje opinii, że zamiast lektora Wiedźmin powinien zostać zdubbingowany. Co więcej – można znaleźć opinie, w których fani domagają się obsady aktorskiej znanej z gier CD Projekt RED. A jaka jest Wasza opinia na ten temat?

Oparty na bestsellerowej serii powieści serial Wiedźmin to opowieść o przeznaczeniu i rodzinie. Geralt z Rivii, samotny łowca potworów, stara się odnaleźć swoje miejsce w świecie, w którym ludzie często okazują się gorsi niż najstraszniejsze monstra. Na swojej drodze spotyka potężną czarodziejkę i skrywającą niebezpieczny sekret młodą księżniczkę. Teraz we trójkę muszą odnaleźć się pośród czyhających na nich na Kontynencie niebezpieczeństw.

Premiera serialu w grudniu.

Zostań naszym królem wirtualnego pióra.
Dołacz do redakcji FDB

Komentarze 0

Skomentuj jako pierwszy.

Proszę czekać…